Любов Успенська: "Іноді сюжети пісень втілюються в реальному житті"

Співачка розповіла "Йоду" історії своїх знаменитих хітів, які вона скоро заспіває на концерті в Києві.

10 листопада Любов Успенська "сядет в кабриолет, и уедет..." ні, ні куди-небудь, а до рідного Києва, де у Палаці Спорту дасть великий сольний концерт, на якому прозвучать найгучніші її хіти. Але ж у кожної цієї пісні є своє життя із захопливими історіями. Ми попросили "королеву міського романсу" розповісти найцікавіші з них.

"Люба-Любонька": дякуючи Віллі Токарєву і Шуфутинському

- На одному з моїх ювілеїв у столичному ресторані "Одеса" народилася усім відома пісня "Люба-Любонька". Я запросила друзів, серед яких був Віллі Токарєв. На жаль, Віллі не зміг приїхати до мене на день народження і надіслав подарунок - вітальну листівку. Там було ціле послання:

"Когда-то с маменькой по Киеву гуляла

Манюня-девочка прелестной красоты,

Она прохожих красотою удивляла

И незнакомые дарили ей цветы…"

Я зрозуміла, що це не просто вітальна листівка, а цілий вірш.

Через деякий час ми з Михайлом Шуфутинським, уже в Америці, записували альбом.

Нам бракувало матеріалу. І Миша запропонував покласти цей вірш на музику. Я була скромною дівчиною, мені здавалося, що співати про себе не дуже правильно. Але Шуфутинський мене вмовив. І сьогодні, де б я не виступала, мене завжди просять заспівати цю пісню. Вона стала вічною!

"История одной любви": дежавю за лаштунками

- Іноді сюжети пісень втілюються в моєму реальному житті. "История одной любви" в прямому сенсі стала для мене дежавю за лаштунками. Це конкретна історія МОГО кохання, стосунків з одним хлопцем, який обіцяв на мені одружитися, але не одружився...

Через багато років, коли я його зустріла, то побачила, що він уже не вписується в моє нинішнє середовище - ні зовні, ні внутрішньо. Тоді я зрозуміла, що пісня "История одной любви" - автобіографічна, а її слова - пророчі.

У ній є такі слова:

"Где я, где ты…" Тобто, він там, де мені навіть поруч не варто бути.

А закінчується пісня словами:

"…Когда-нибудь я просто буду жить,

Когда-нибудь я смогу забыть,

Что нет тебя со мной, что мы уже прочли

Историю одной любви".

"К единственному, нежному": хіт з 15-ої спроби

- У процесі створення пісні "К единственному, нежному" було дуже багато перешкод.

Уперше я її почула у виконанні композитора за роялем. За моїми особистими відчуттями, це було саме те розуміння пісні. Але, коли інші музиканти намагалися зробити аранжування, чомусь композиція не виходила.

Ми дуже довго йшли до остаточного варіанту. Зрештою все-таки знайшовся один продюсер, який відчув цю пісню так само, як і я. Він правильно зрозумів, що з нею потрібно робити. Це була, напевно, вже 15-а спроба. Тільки тоді пісня отримала той вигляд, у якому її полюбили мільйони.

"Кабриолет": пісня, що частково зіпсувала життя

- Можу впевнено назвати пісню "Кабриолет" доленосною та фатальною. Але не вважаю її найкращою у своєму репертуарі, адже вона принесла мені стільки всіляких неприємностей. Навколо неї було дуже багато шуму-гаму. Відверто скажу, що ця пісня частково зіпсувала мені життя...

У нас була війна за "Кабриолет" з Іллею Резником. Хоч ця війна сьогодні закінчилася, але пам'ять не зітреш і неприємні спогади залишилися.

"Доченька моя": композитор тонко відчув материнську душу

- Ця пісня не раз змушувала мене розплакатися від надлишку почуттів та емоцій, особливо під час виступів. Я присвятила її найдорожчій людині в своєму житті - доньці Тетяні. Саме вона є моїм натхненням, здоровим глуздом і головним мотиватором.

Дуже вдячна композитору Брендону Стоуну, який зумів тонко відчути те, що мені хотілося сказати коханій доньці. У пісню "Доченька моя" я вклала багато любові та ніжності. Сподіваюся, кожен мій слухач відчув це!

Що буде на концерті Успенської

10 листопада в київському Палаці Спорту прозвучить ціла епоха музики, зрозумілої та близької усім фанатам Любові Успенської: чуттєві балади про кохання, зради, розлуки, та пісні, що беруть за душу та змушують танцювати.

До свого ювілею для українських шанувальників артистка готує унікальну програму в супроводі розширеного складу музикантів, а на сцену разом зі співачкою вийдуть спеціальні зіркові гості, імена яких поки що не розголошуються (білети - тут).

Одразу після концерту в Києві, Любов Успенська вирушить у тур містами України: 11 листопада - Одеса, 12-го - Харків, 13-го - Дніпро.

Архівні обкладинки альбомів Любові Успенської
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту