Людей зі стресом стало втричі більше через коронавірус, - дослідження

Фото: Unsplash by engin akyurt

Вчені зі Школи громадської охорони здоров'я імені Джона Хопкінса, США, в період пандемії COVID-19 провели дослідження. В результаті стало відомо, що більше ніж втричі збільшився відсоток дорослих, які повідомили про симптоми психологічного стресу. У 2018 році цей показник становив - 3,9%, а у квітні 2020 він підскочив до цифри 13, 6%. Про це пише видання МедикФорум, посилаючись на журнал JAMA.

Наприклад, у США відсоток дорослих у віці 18-29 років виріс з 3,7% (у 2018 році) до 24% (у 2020 році). 

Вчені також зробили цікавий висновок, що психологічний стрес не пов`язаний із самотністю. У дорослих віком 55 років і старше він майже подвоївся: У 2018 році було 3,8%, а у 2020 році стало 7,3% осіб. Опитування виявило лише незначне посилення почуття самотності - з 11% до 13,8%, що свідчить про те, що самотність не веде до посилення психологічного стресу.

"Дослідження припускає, що дистрес, випробовуваний під час пандемії COVID-19, може перейти в триваліші психічні розлади, що вимагають клінічної допомоги. Медичні працівники, педагоги, соціальні працівники та інші спеціалісти можуть допомогти в зміцненні психічного здоров'я і підтримки", - кажуть вчені.

Матерiали по темi
Настрій - американські гірки? Як спуститися на землю, не впавши у відчай
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту