Люди довіряють штучному інтелекту більше, ніж своєму начальству - вчені

Фото: Unsplash by Owen Beard
У дослідженні взяли участь більше 8 тисяч людей з 10 країн світу.

Американська корпорація Oracle разом з дослідницькою фірмою Future Workplace провели цікавий експеримент. Вони дослідили на скільки працівники довіряють своїм керівникам.

В ході опитування з'ясувалось, що лише 36% людей нормально співпрацюють зі своїми начальниками, пише ZDNet. Інші ж 64% швидше довіряться штучному інтелекту. До речі, в опитуванні взяли участь 8370 чоловік з 10 країн світу.

Найбільше роботам довіряють в Індії та Китаї - аж 88% людей. У Великобританії та США - 54 і 57 відсотків. Половина з цих працівників не просто чекають оцінку своєї роботи від носія штучного інтелекту, а і готові звернутись до нього за порадою.

Фото: Unsplash by Franck V.

Більшість учасників опитування, а це 82%, впевнені, що роботи можуть робити багато речей краще за людину. Найсильніші сторони штучного інтелекту, на їхню думку, це об'єктивна інформація, управління бюджетом і складання графіків роботи.

Якщо ж говорити про гендерні показники, то роботам більше довіряють чоловіки, ніж жінки - 56% проти 44%. 

Але всерівно дослідження довело, що підтримати та пояснити певні моменти краще зможе тільки людина і в цьому випадку роботом її не замінити. Ну любимо ми, люди, показати почуття, а розуміння їх хочемо отримувати теж "живі", а не віртуальні.

Матерiали по темi
Вчений показав простір, де живуть і навчаються нейромережі (відео)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту