Люди навчаються краще у незнайомому новому місці, - вчені

Фото: Unsplash by Green Chameleon

Міжнародна група вчених провела нове дослідження і з'ясувала, що люди краще вчаться у нових місця. Мозок швидше засвоює нову інформацію, коли людина не вдома чи в офісі, а у незнайомому та незвичному місці. Інформацію про дослідження опублікували в науковому журналі Neuron, пише видання Inc.

Усе тому, що у новому середовищі людський організм починає виробляти дофамін. Ця речовина сприяє асоціативному навчанню та викликає почуття винагороди. Як відомо, воно збільшує здатність мозку поглинати та засвоювати щось нове. А потім у людини покращується від цього настрій та підвищується мотивація.

"З практичної точки зору, результати нагадують нам про те, що ми маємо частіше порушувати нашу рутину і шукати новий досвід, щоб краще навчатися", - пишуть вчені.

Тому спеціалісти і ми разом з ними радимо вам завжди шукати нові місця, щоб переживати цікаві емоції та мати натхнення вчитись.😊

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту