Фото: Pixabay.com

Люди пліткують по 52 хвилини на день - дослідження вчених

Найбільше обговорюють за спиною люди з низьким доходом, найменше - багатії та освічені люди.

У середньому кожна людина пліткує 52 хвилини на день.

До цього висновку дійшли вчені з Каліфорнійського університету, які провели спеціальне дослідження, опубліковане на сайті вишу.

Американські психологи вивчили стиль спілкування 467 осіб (269 жінок і 198 чоловіків) у віці від 18 до 58 років.

І результати цих досліджень виявилися дуже незвичайними. Так 14% щоденного спілкування людей займають обговорення за спиною - як позитивні, так і негативні.

Але ще цікавішими виявилися результати щодо соціальних груп, які найбільше точать ляси. Виявилося, що цим люблять займатися люди з низьким доходом, багатії вдаються до пліток набагато рідше. Також найчастіше шушукання можна почути від молоді, ніж від дорослих.

Люди найбільше пліткують про знайомих, ніж про знаменитостей. І найчастіше говорять погано, ніж добре (удвічі 😞).

Але справді важливе відкриття психологи зробили щодо пліток у гендерних групах. Вчені стверджують, що жінки пліткують не частіше за чоловіків, і всі їхні плітки мають більш нейтральний характер, ніж негативний (так-так, чоловіки, тепер будете знати, що ваші дружини злословлять набагато менше за вас самих 😎).

"Це підтверджує загальновідомі висновки про те, що жінки частіше говорять одна з одною про соціальні проблеми", - додають вчені.

Тепер усі чоловіки планети будуть міняти свою стратегію переказів балаканини у лазні або на рибаловлі своїм дружинам. Фрази "та ми про політику говоримо, це ви любите кісточки пообмивати" більше не спрацюють.

Нічим крити, мужчинчики. Науку не перепреш 🤣.

 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту