Люди почали більше курити під час пандемії. Всупереч закликам медиків

Фото: klimkin, Pixabay
Вчені вважають, що це сталося через стрес і нудьгу.

Група вчених з Університету Північної Кароліни в Чапел-Гілл провела онлайн-опитування, щоб дізнатися, як змінилася поведінка курців під час пандемії. За два тижні його пройшли 800 осіб. Опитування стало частиною великого дослідження, пише Naked Science.

Анкетування показало, що за попередні 30 днів всі респонденти курили, при цьому 18% з них заявили про намір відмовитися від шкідливої ​​звички, а 41%, навпаки, стали курити частіше. Вчені вважають, що це могло відбутися з кількох причин. Можливо, новини змушують відчувати стрес і тривогу, тому люди курять, щоб заспокоїтися.

Крім того, під час карантину їм ставало нудно, а звичка допомагала відволіктися і зайняти час. Нарешті, ті, хто планував відмовитися від сигарет, через обмеження не можуть пройти нікотинозамісну терапію або отримати підтримку від фахівців чи в групах анонімних курців.

Автори дослідження відзначають, що у споживачів тютюну більш високий ризик розвитку ускладнень на тлі COVID-19, аж до смертельного фіналу. Про це неодноразово попереджала ВООЗ.

"Куріння може мати значні наслідки для молодих людей, у яких, як правило, менше хронічних захворювань", - додає доктор Саллі Адамс.

Матерiали по темi
Вчені підтвердили, що коронавірус небезпечніший для чоловіків
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту