Фото: freepik.com

Люди вважають чоловіків геніями частіше, ніж жінок, - дослідження

Але якщо безпосередньо запитати про це, то людина відповість, що жінки геніальніші. А підсвідомість видає інше 😔.

Жителі 78 країн впевнені у тому, що чоловіки геніальніші за жінок.

Про це йдеться у дослідженні вчених з Нью-Йоркського, Денверського і Гарвардського університетів. Їх висновки опублікували в журналі Journal of Experimental Social Psychology, передає Naked Science.

Дослідники провели експеримент для понад трьох тисяч осіб. Серед них були люди різного віку і статі. Їм показували картинки та просили за асоціаціями визначити, чи створили об'єкти, зображені на картинках, чоловіки або жінки.

Виявилося, що більш розвиненими вважають саме чоловіків. До того ж, швидкість вибору "чоловічої" геніальності була більшою, ніж якщо геніальність приписували жінці.

Коли експеримент завершився, вчені також опитали людей щодо того, кого вони вважають більш геніальними. У цьому випадку ті відповіли, що жінок (хоча асоціації кажуть про протилежне).

Доцент кафедри психології Денвера університету Деніел Сторедж заявив, що такі стереотипи гальмують досягнення успіху жінками у багатьох престижних професіях.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту