Люди, які живуть у бідності, старіють швидше, - висновок вчених

Фото: Pexels
Як бачите, причина зморшок та поганого самопочуття не лише у способі життя та генетиці.

Споконвіків головними причинами старіння вважали генетику, погану екологію та нездоровий спосіб життя. Вчені розвінчали ці міфи. Вони провели спеціальні дослідження та виявили, що матеріальний стан людини неабияк впливає на процес її старіння, пише Eurek Alert з посиланням на дослідження данських вчених.

"Бідні люди старіють швидше", - такий висновок зробили дослідники центру здорового старіння та Департаменту охорони здоров’я Данії після свого експерименту. Участь у ньому взяли понад 5 тисяч людей середнього віку. У них взяли аналіз крові на наявність запалень та опитали щодо фізичних та когнітивних здібностей. Зібраний матеріал порівняли з доходом учасників протягом останніх 22 років. Додамо, що бідністю вчені вважали рівень доходів, нижчий середнього фінансового рівня у країні на 60%.

Результат, як ви вже зрозуміли, - наступний: групи людей, які тривалий час жили у бідності показали гірші результати у тестах, ніж ті піддослідні, які не мають чи не мали фінансових проблем.

"Раннє старіння означає також початок лікування в більш ранньому віці, і це тягар як для людини, так і для суспільства. Цими результатами дослідження ми показуємо, що погана фінансова ситуація є важливим чинником раннього старіння. Нові знання можна використовувати для запобігання проблем раннього старіння", – каже головна авторка дослідження Рікке Лунд.

Звичайно, фінансову ситуацію виправити складно, але спробуйте перекривати ці не дуже приємні емоції позитивними: відпочинком з сім'єю, прогулянками з друзями та приємними сюрпризами самим собі.😉

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту