Фото: Unsplash

Люди з татуюваннями схильні до імпульсивних рішень, - вчені

До такого відкриття дослідники дійшли завдяки грошам 😕.

У сучасному світі татуювання - більше не табу або атрибут людини з недоброю репутацією. У багатьох прогресивних країнах кількість людей з малюнками на тілі перевищує 35% від загального населення.

У зв'язку з таким бумом на тату вчені проводять безліч досліджень, які могли б пояснити потяг людини до розмальовування шкіри. Але більшість з них - з області психології.

Канадські вчені пішли далі й вирішили простежити взаємозв'язок між наявністю у людини татуювання та прийняттям нею рішень. Виявилося, що люди з малюнками на шкірі люблять ризик - і тому приймають більше нерозважливих рішень, ніж їх "чисті" колеги.

Канадці запропонували близько тисячі особам приймати економічні рішення, отримуючи за це різні суми. Для того, щоб отримати більше грошей, потрібно було піти на ризик, повідомляє Daily Mail. Ті респонденти, у яких були тату на тілі, ризикували частіше. Крім того, вони не обмірковували наслідків своїх рішень.

Здогадатися про подібне звичайній людині - дуже складно. Особливо з огляду на той факт, що зробити тату - і так ризикова справа 😂.

Цікаво, яке відкриття вчені зроблять далі: доведуть, що екстремали більше люблять займатися спортом або те, що інтроверти менше б'ють посуд під час сварок? 🙄

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту