Людство вперше виростило м'ясо у космосі

Photo by Alexandru-Bogdan Ghita on Unsplash
Ізраїльська компанія надрукувала стейк на МКС за допомогою 3D-принтера.

Стартап із Ізраїлю Aleph Farms повідомив, що першим у світі успішно виростив м'ясо на Міжнародній космічній станції, пише CNN. Мета експерименту - виробництво в промислових масштабах екологічно чистого м'яса без забою худоби.

М'ясо надрукували за допомогою біологічного 3D-принтера - зразки клітин м'язової тканини корів помістили у середовище, яке імітує тіло тварини, і насичували необхідними речовинами прямо на Міжнародній космічній станції. Клітини розмножувалися, м'язова тканина росла і з часом перетворилася на стейк повноцінного розміру.

Очікується, що м'ясо, вирощене в космосі, допоможе годувати космонавтів під час тривалих космічних місій, а крім того, може стати підстраховкою на випадок продовольчої кризи на Землі.

Очікується, що через три-чотири роки на Землі можна буде вільно замовити стейк, який виріс у космосі. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту