Макгрегор, Дубілет і Сасскінд розкажуть на онлайн-конференції про бізнес на карантині

Відбудеться віртуальний захід 24 квітня на одному з YouTube-каналів. Він - абсолютно безкоштовний.

Карантин через коронавірус не тільки змінив поведінку людей, а й торкнувся всіх індустрій. Лідери бізнесів з різних сфер вирішили зібратись у одній онлайн-конференції, щоб обговорити, як компаніям реагувати на зміни, що відбулись і далі відбуваються.

Віртуальна зустріч називається PM GO 5.0 BRIEFING: In Touch with the Future. Вона відбудеться 24 квітня о 15:00 на офіційному сайті та на офіційній сторінці у YouTube. До речі, приєднатись можна абсолютно безкоштовно, лише потрібно перед тим зареєструватись.

Бізнесмени, спортсмени та громадські діячі обговорять такі питання: "Як уникнути масових звільнень і банкрутства?", "Які напрямки закрити, а на яких зробити акцент?", "Яку роль високі технології зіграють сьогодні у підприємницькій діяльності?".

Основними спікерами заходу будуть: Даніель Сасскінд, Конор Макгрегор, Дмитро Дубілет, Сергій Портнов, Дмитро Пінчук, Олександр Кохановський, Сергій Гламазда, Крістіан Дука, Іван Данішевський та багато інших.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту