Маколею Калкіну виповнилось 40 років. У Мережі не вірять в це та відчувають себе старими

Фото: Instagram culkamania
А актор навіть радий такій реакції. Більше того - саме він на таку емоцію наштовхнув фанатів.?

Кевіну з "Один вдома" 26 серпня виповнилось 40 років. Ви можете усвідомити, що актор Маколей Калкін святкує такий ювілей? Ми - ні.? 

На своїй сторінці у Twitter Калкін написав: "Гей, друзі, хочете відчути себе старими? Мені 40. Можете не дякувати".

На цьому актор не зупинився і додав: "Це мій дар світу - через мене люди відчувають себе старими. Я вже не дитина, так що це - моя робота".

Потім Маколей Калкін продовжив: "Раз мені стукнуло 40, саме час зануритися в кризу середнього віку. Думаю зайнятися серфінгом. Є у вас якісь пропозиції? А фотошопом з вас хто-небудь займається? Можете приробити мою голову до тіла серфера, щоб я зрозумів, наскільки круто буду виглядати?"

Звісно, знайшлась людина, яка виконала таке бажання актора. Щоправда, не без жартів. Таке просто, здавалось би, прохання Калкіна перетворили відразу на мем.?

Ну, і загалом Калкін свого досяг. Люди в Мережі один за одним то вітали актора з Днем народження, то ділились думкамИ, що справді їм не віриться, що йому - 40 років. Від цього вони відчувають себе старими.

Меми - звична справа.?

Додамо, що останні роки Калкін займається своїм проектом Bunny Ears - сатиричним сайтом про поп-культурі, і записує однойменний подкаст. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту