Мало дав: З Єльського університету вигнали студента, який вступив за хабар у розмірі $1,2 мільйона

Фото: pexels.com
Ім'я бідолахи не називають, а в гучній справі проходять навіть кінозірки.

З Єльського університету відрахований студент, що вступив туди за хабар. За суперкрупний хабар. Як повідомляє BBC, її сума становила один мільйон і двісті тисяч доларів.

Інцидент стався в рамках великого розслідування. Прокуратурою штату Массачусетс була розкрита величезна корупційна мережа, яка дозволяла дітям багатих і відомих батьків вступати за хабарі до престижних університетів США - Стенфорда, Єля, Джорджтауна та Університету Південної Каліфорнії.

Однією з фігуранток справи виявилася кінозірка - "Відчайдушна домогосподарка" Фелісіті Хаффман, яка заради вступу своєї старшої дочки в коледж заплатила $15 тисяч.

Ім'я студента, який виклав за вступ до вишу цілий статок, не називають. Що для нас дуже дивно. Адже в Україні ім'я студента, який заплатив $ 1,2 мільйона, було б викарбовано над входом в головний корпус університету. Диплом академіка йому б видали одразу на "Посвяті в студенти". Але під час сесій ніяких пільг такому студенту не надавали б. Як то кажуть, за вступ - окремо, за іспити - окремо 🤑.

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту