Фото: Pixabay.com

Мама заборонила доньці писати у Твіттері - та примудрилася твітити навіть через холодильник

Випадок настільки розійшовся мережею, що про креативність дівчинки дізнався сам Твіттер і компанія, що випускає "розумний холодильник".

Історія 15-річної Дороті та її боротьби за право заходити у Твіттер почалася ще на початку серпня. Тоді дівчинка під час готування відволіклася на телефон, через що в будинку сталася міні-пожежа. Розлючена мама відібрала у Дороті гаджет і заборонила тій заходити в Інтернет.

Але фанатка Аріани Гранде знайшла спосіб, як продовжувати твітити навіть без телефону. Дівчинка спочатку використовувала різні електронні пристрої - приставки у тому числі, - але мати й тут підловила дівча й пригрозила, що заблокує її акаунт.

Пости Дороті розійшлися мережею й дійшли до самого Твіттера, який запустив кампанію #FreeDorothy ("Свободу Дороті"). Але в реальному житті дівчинці це не допомогло. Коли фанатка твітів залишилася без єдиної можливості пролазити в Інтернет, її креативна бунтарська свідомість видала нову, на перший погляд, божевільну ідею писати у Твіттері завдяки "розумному" холодильнику.

І у Дороті це вийшло! У мережі з'явився твіт дівчинки, в якому та вказує, що пише буквально "з холодильника".

Про справжність "походження" твіту свідчать його технічні характеристики: в них сказано, що твіт був відправлений "з клієнта для холодильника".

Підлітка підтримала компанія-виробник холодильника LG і тисячі шанувальників, які ретвітнули чудо-запис. Дороті подякувала всім за підтримку в новому повідомленні профілю - звісно, з холодильника.

Історія дівчинки-бунтаря стала відома завдяки журналістам The Guardian, на яких Дороті особисто "вийшла" завдяки айпаду кузина. За словами дівчинки, їй все ще не можна користуватися гаджетами, і це її засмучує.

Ось де останній джедай. За відданість - ретвіт!

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту