"Мамахохотала", попри карантин: гумористи розповідають, як смішили своїх мам

27 березня виповнюється 8 років гумористиній студії. Спеціально для Йод.media в свій творчий день народження мамахохоталівці (а як ще їх назвати??) згадали веселі історії про найрідніших людей.

Іван Мелашенко та лікар-"ендохрінолог"

- Хочете подивитися найсмішніший номер про маму? Просто введіть в YouTube "Олег Маслюк - найкраще"! У нас, у студії "Мамахохотала", завжди було багато історій про мам. Тати, звісно, теж були, але центровим елементом сюжету завжди залишалася вона.

Розповім вам і свою історію. У нас вдома був автовідповідач. Коли я був школярем - іноді щось туди записував, а потім видаляв. Але іноді забував, а мамі часто дзвонили подруги. Одного разу, років у 12, записав таке: "Здрастуйте, ви подзвонили до лікаря-ендохрінолога. У вас ендохрініт? Вам ендохріново? Я вам допоможу". І мама, і її подруги сміялися. І, по-моєму, були збентежені.

Євген Янович і мудрість від мами: "Правда не тільки смішна, а й важлива"

- Років 7 тому для YouTube-каналу нашої студії ми знімали серію відео "Це так схоже на...". У кожному ролику були зібрані типові фрази/дії тієї чи іншої групи людей. Після виходу відео "Це так схоже на студента", роль якого я і зіграв, мама запитала: "Женю, ти, правда, такий нехлюй?". Я впевнено відмазався, аргументуючи, що ми все гіперболізували та придумали.

Але десь за пів року вийшло відео "Це так схоже на маму". До того моменту я вже й забув про історію зі "студентом". Подивившись ролик, мама запитала: "Женю, а це ми, мами, справді всі так схожі?". Я схвально кивнув. "І це ви нічого не вигадували, просто з життя все?". Я знову схвально кивнув, додавши, що в цьому "фішка" формату - показувати правду, адже вона смішна.

Звісно, вона одразу згадала мої слова піврічної давнини та додала: "Женю, правда не тільки смішна, а й важлива. Тому не бійся розповісти, що ти прогулюєш першу пару. Тим паче, що тобі вже 21 рік".

Не скажу, що в цей момент вона дуже сильно з мене сміялася, але це була оця мила материнська усмішка, яка дуже сильно гріє щоразу, коли я її бачу.

Володимир Кравчук і "горобине гніздечко"

- Коли я був дуже маленьким, мама постійно називала мене горобчик. І от одного разу ми лежали втрьох з татом, і після чергового її "горобчик", я запитав: "А тато тобі хто - Горобець?". Субординація була моїм вродженим талантом. Це був мій перший, як кажуть у гумористичних колах, "болт", який згадується на всіх застіллях. ?

Аліса Тункевич і Купийка замість Бабайки

- У дитинстві мама розповіла мені історію про те, що існує якийсь "Купийка", який приходить по діток і краде їх, якщо вони часто просять щось купити в магазині. Спочатку я справді повірила. Але потім зрозуміла, що це вигаданий персонаж і вирішила розіграти маму. Сказала, що сьогодні Купийка приходив до нас додому, стояв і дивився на мене. Можете собі уявити, як вона перелякалася. Коли я пояснила, що це жарт, мама, звісно, не сміялась, але про Купийку після цього в нашій родині більше не згадували.

А мій улюблений номер про мам на YouTube нашої студії називається "Діти вибирають маму":

Ірина Хоменко та сюрприз для мами

Я завжди була слухняною дитиною і маминою гордістю. На всіх батьківських зборах, концертах у музичній школі - всюди Ірочка молодчина. А коли мені було 17 років - на той час я вже працювала - назбирала грошей, нишком домовилася на маминій роботі про відпустку й на 10 днів відправила її з подругою на Азовське море. Сама купила квитки, оплатила житло, адже мами завжди заслуговують найкращого.

А в нашій студії саме я першою стала мамою. Пам'ятаю, коли прийшла і повідомила про це - всі відреагували: "Що, серйозно? Нарешті будуть не тільки мами, яким ми присвячували концерти, а й перша мама серед нас". Стали жартувати, що тепер за моєю реакцією стануть перевіряти нові номери (сміється).

Хочу побажати, щоб усі мами хохотали. Нехай сльози у них будуть тільки від щастя.

Олексій та Ігор Рева й почуття гумору мами-вчительки

Олексій Рева.

Олексій:

- Для нас з братом-близнюком Ігорем мама - це все наше дитинство і юність. Вона виховувала нас без батька, тому дуже переживала - а що з нас вийде?

Працювала (і працює досі) у 8-й школі міста Полтава. Мати-вчителька - це попандос, скажу я вам. Якщо ми припускалися помилки в домашньому завданні, то не могли щось закреслити або затерти коректором. Нам виривали аркуш, усередину зошита вставляли новий подвійний, щоб зошит і далі був на 12 сторінок, а ми починали спочатку. Тож свої золоті медалі ми відмозолили по повній.

Але все, що маємо сьогодні в житті, ми присвячуємо тільки одній людині - Реві Ірині Анатоліївні, фахівцю вищої категорії, вчительці-методистці та нашій мамі!

Ігор Рева.

Ігор:

- А ще у нашої мами дуже гарне почуття гумору. Вона завжди сміється з наших жартів.?

Але, напевно, всі діти найбільше веселять своїх батьків, поки вони маленькі. Коли оцей от шкет каже якісь серйозні речі, в яких сам до кінця не розбирається. Отак я в першому класі з повною упевненістю заявив мамі, що вже визначився зі своєю майбутньою професією і вирішив стати... гінекологом. Гадки не мав, що це означає, але мені сподобалося слово. Пам'ятаю, мама дуже хохотала. А потім ще й бабуся. ?

Юрій Громовий і його зарплата

- Ох, як же я насмішив свою маму, коли після будівельного університету сказав їй: "Я буду гумористом!". Як же вона тоді сміялася. Та й зараз сміється, особливо коли я їй кажу, скільки заробляю.

Анна Гресь і закордонний паспорт

- Моя мама завжди вміла домовлятися з людьми. Мене це дивувало. Одного разу наш ансамбль народних танців терміново вирішив їхати на конкурс в іншу країну, а закордонного паспорта в мене не було.

Ми приїхали в паспортний стіл, який мав от-от закритися. Мама на дві хвилини зайшла в кабінет - причому без будь-яких знайомств, а коли вийшла - сказала, що за три дні буде паспорт. При цьому заплатила 8 гривень, що було якось дуже дешево й точно не відповідало вартості термінового варіанта. Тож у мене #мамарішала. ?

Дмитро Андрієнко та трамвайна історія

- 2008 рік. Трамвай. Мама, молодша сестра, якій тоді було місяців 7, і я, якому тоді було 15 років, повертаємося ввечері додому. Під'їжджаємо до своєї зупинки і чуємо, що стали об'єктами розмови двох жінок: "Ти глянь на них, вже й дитину завели", "Так-так, у них же така різниця у віці". 

Ми не стали долучатися до діалогу і вийшли на своїй зупинці, залишивши жінок сам на сам з їхніми думками. Можливо, вони досі їздять по колу на трамваї, обговорюють ситуацію і дають нам приводи для жартів. Мораль. Любіть рідних, не обмовляйте людей, не перестарайтеся з переглядом Битви екстрасенсів.

Проєкти студії за 8 років:

 • Вечірнє гумористичне шоу "Мамахохотала" на НЛО TV
 • Повнометражна романтична комедія "Інфоголік"
 • Молодіжний серіал "Куратори"
 • Молодіжний серіал "Як гартувався стайл"
 • Мультсеріал "Небезпечна зона"
 • Інтернет-серіал "Касирша Люба"
 • Інтернет-серіал "Нова поліція"
 • Скетч-шоу "Маслюки"
 • Скетч-шоу "Це так схоже на..."
 • Шоу "4ПОКЕР"
 • "Короткі мультики з крутою заставкою"

Фото надані прес-службою "Мамахохотала"

Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту