Маневрує, як Шумахер: вчені створили розумний автопілот для машин (відео)

Розробники вважають, що новий винахід перевершує навички звичайних водіїв і не поступається навичкам автогонщиків.

У Стенфордському університеті фахівці створили обладнання для управління автомобілем з автопілотом. Воно дозволяє навіть на високій швидкості руху безпечно виконувати маневри, як це роблять водії гоночних автомобілів.

Як повідомляє hi-tech.ua, за статистикою, 94% автомобільних аварій відбуваються через людські помилки. Розробники вважають, що при доведенні цього обладнання до серійного виробництва, автопілоти будуть володіти вміннями, які значно перевершують навички людей і підвищать безпеку на дорогах.

Ясна річ, у наших дорожних умовах автопілотам передусім треба навчитися цензурно коментувати ситуацію на автошляхах і уникати в лексиконі фрази: "Командире, може, вирішимо без протоколу?!".

І найголовніше, після протирання обладнання спиртом, суворо утримуватися від поїздок.

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту