Мапа дня: 87% учнів і студентів світу постраждали через закриття навчальних закладів на карантин

Фото: pexels.com
Під загрозою зрив навчального процесу на планеті.

Кількість дітей, молоді та дорослих, які не відвідують школи чи університети через COVID-19, зростає. Уряди всього світу закрили навчальні заклади, намагаючись стримати глобальну пандемію.

За даними ЮНЕСКО (Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури), понад 160 країн вже здійснили загальнонаціональні закриття закладів освіти на карантин, що торкнулося понад 87% світового учнівсько-студентського населення. Кілька інших країн запровадили поки локальне закриття шкіл. Але якщо ці закриття стануть загальнодержавними, учбовий процес буде зірвано додатково ще для мільйонів учнів.

Нині загальна кількість учнів, які залишаються вдома на вимушених канікулах або на дистанційному навчанні, складає 1,5 млрд осіб.

Натисніть для збільшення. Мапа: unesco.org
Матерiали по темi
Університетський професор переспівав пісню I Will Survive, щоб показати, як вижити на дистанційному навчанні
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту