Мапа дня: хто з ким воював у Другу світову в Європі

Наочно показуємо: які країни Старого Світу в який військовий альянс входили 75-80 років тому, а хто дотримувався нейтралітету.

Друга світова війна (1939-1945) - наймасштабніший і найкривавіший конфлікт в історії людства. Він торкнувся, справді, майже всього світу: з обох боків брали участь 62 з 73 держав, що існували на той момент.  А це - 4/5 населення всієї Землі, що розділилися на 2 блоки. Перший - країни "осі" - Німеччина, Італія й Японія, а також їхні союзники. Другий альянс - антигітлерівська коаліція. Спочатку до неї входили тільки Велика Британія, а також її домініони (Канада, Австралія, ПАР, Індія та інші) й Франція, які оголосили війну Німеччині після нападу тієї на Польщу 1 вересня 1939 року. Інші головні учасники Другої світової, СРСР і США, вступили у війну значно пізніше.

Матерiали по темi
Де правда, а де міф про Другу світову війну (нешаблонний тест)

Бої Другої світової тривали на всіх материках, навіть Австралії. Не було битв тільки на континентальній території обох Америк, хоча біля їхніх берегів бої були на всіх океанах. Але головним театром воєнних дій була Європа. Хто проти кого воював в Старому Світі в 1939 - 1945 роках - на нашій "Мапі дня".

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту