Мапа дня: Ісландія - для інтровертів, Монако - для екстравертів

Показуємо і розповідаємо: де яка щільність населення в країнах Європи.

11 липня в світі - Міжнародний день народонаселення. Цей день придумали для того, щоб привернути увагу на проблеми з нерівномірністю розподілу людей на земній кулі. Десь дуже тісно, ​​а десь - ні душі на десятки кілометрів навколо. Наприклад, якби в крихітному князівстві Монако була б така ж щільність населення, як в Ісландії (лише 3 людини на км2), то в країні казино і мільйонерів жили б лише... 6 людей. Але замість цього Монако - найбільш густонаселена країна Європи і всього світу. Причому цифри абсолютно жахливі. В азіатському Сінгапурі, який на 2-му місці, "лише" 7 389 людей на км2.

Зовсім інша справа - та ж Ісландія. Але якщо ви вже зовсім втомилися від людей, то вам - до Монголії (лише 2 людини на км2).

А в яких країнах Європи яка щільність населення? Увага - на нашу "Мапу дня".

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту