Мапа дня: в якій країні найбільше блондинок і блондинів

Показуємо: в яких місцях ще водиться цей "вид, який вимирає".

31 травня - День блондинки. Звісно, хотілося б, щоб термін, винесений у підзаголовок, був просто жартом, але, на жаль: людей з натуральним світлим відтінком волосся справді стає дедалі менше. Тільки за останні пів століття їхнє число в Європі зменшилося з 40 до 14 відсотків. Причин кілька: це і екологія з глобальним потеплінням (темний пігмент меланін активно виробляється організмом на сонці, саме тому натуральних блондинок і блондинів більше в північних країнах) і навіть у харчуванні (саме тому часто люди, які в дитинстві мали світлий колір волосся, з роками темніють).

Загалом, час заносити натуральних блондинок до "Червоної книги". Але подекуди їх ще можна знайти в природному середовищі, так би мовити. Показуємо, де вони "водяться".

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту