Мапа дня: яка порода собак в якій країні найбільш популярна

Розповідаємо і показуємо: яких саме чотириногих друзів вибирають в країнах Європи.

Яка порода собак користується популярністю в різних країнах і чи є у виборі собачників різних народів закономірність? Відповідь: і так, і ні одночасно. Майже всі Балкани у захваті від італійської породи кане-корсо. Але як пояснити, що пухнастий померанський шпіц - №1 і в холодній Скандинавії, і на жаркому Кіпрі? Про це говорять цифри. Статистика взята не зі стелі, а з середньомісячного показника запитів в Google в кожній з країн, зібраної агентством Protectivity.

Правда, є і похибка: враховувалися тільки англомовні назви порід собак. Можливо, саме тому в Україні лідирує мопс (pug) - 2400. На 2-му місці - бігль (880), 3-4 позиції ділять ротвейлер і золотистий ретривер (по 720).

Цікаво, що в німецькомовних країнах (Німеччина, Австрія) перевагу віддають вівчарці. Але не німецької, а австралійської (до речі, всупереч назві, ця порода виведена не в Австралії, а у США).

З тієї ж "серії" і прикол з британцями, які надають перевагу  "іноземцю", французькому бульдогу. При тому, що чисто британська порода (виведена на кордоні Англії і Шотландії, тому і носить таку назву - border - кордон, англійською) найпопулярніша в багатьох країнах Європи, але не у себе на батьківщині.

Парадокс, але найпопулярніша в світі порода лабрадор ніде в країнах Європи не посідає 1-е місце, хоча майже всюди входить до  топ-5.

Ну, а найбільш оригінальними виявилися литовці, які вибирають "японця", акіту.

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту