Мапа дня: які країни перемагали на футбольному Євро

Розповідаємо і показуємо: чиї збірні скільки разів піднімали Кубок переможців чемпіонатів Європи, і де найчастіше проходили турніри за титул найсильнішої команди континенту.

12 червня в італійському Римі повинен був стартувати Євро-2020, а 14 червня свою перший поєдинок, проти Нідерландів в Амстердамі, могла зіграти і збірна України. Однак коронавірус вніс свої корективи, і футбольний турнір, який всі ми чекали, відбудеться в ці ж терміни, але вже в 2021 році.

Поки ж залишається тільки сподіватися на краще і згадувати турніри минулих років, яких було вже 15. Хто на них найчастіше перемагав, і в яких країнах проводилися попередні чемпіонати з 1960-го по 2016 році - увага на нашу "Мапу дня".

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту