Мапа дня: який алкоголь звідки родом

Розповідаємо і наочно показуємо: де який з міцних напоїв має статус "національного".

Наступного тижня (7 серпня) гряде свято, яке точно варто відзначити, Міжнародний день пива. Цей напій люблять скрізь і настільки давно, що практично неможливо з точністю сказати, де і коли його спробували вперше зварити. Є версія, що ще в Давньому Єгипті, на світанку цивілізації. Тож пиво зараз - надбання всього людства.

З іншими ж, міцними (і легше) молодшими напоями, справа  простіша. І майже у кожного народу є свій національний алкогольний напій. Португальський портвейн; коньяк, який може бути тільки (!) французьким; угорська палінка; український спотикач.

Є і "транснаціональні" види напоїв, як скандинавська аквавита ("жива вода" в перекладі з латини, популярна в Скандинавії - абсолютно кошмарний напій, але жителям півночі подобається) і балканська ракія, у якій навіть не в кожній країні, а в кожному регіоні є свій різновид. Отже, увага - на нашу "Мапу дня".

Але пам'ятайте: зловживання шкідливе для вашого здоров'я!

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту