Нова "мапа порушників" показує, скільки в Україні тих, хто не дотримується самоізоляції

Фото: Unsplash by Mika Baumeister
Вона враховує людей, які повернулись з-за кордону після 17 березня.

Міністерство цифрової трансформації України представили мапу, на якій видно людей, які не дотримуються самоізоляції. Враховуються громадяни, які повернулись з-за кордону, а саме з країн, де вирує коронавірус, пізніше 17 березня. Про створення такої "мапи порушників" повідомив на своїй сторінці у Facebook віцепрем’єр-міністр України, міністр з питань цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Жовтогарячий колір кружечків на карті означає, що 50-200 людей не дотримувались карантину по приїзду. Червоний - понад 200.

"Мінцифри отримує від операторів мобільного зв’язку Big Data про більш ніж пів мільйона людей. Це абоненти, що повернулися до України звідти, де є епідемія, починаючи від 17 березня. На основі цих даних створюється мапа, якою можуть користуватись РНБО та МОЗ", - написав Федоров про те, як саме відстежили порушників та створили мапу.

Він наголосив, що дані від мобільних операторів не містять жодної персональної інформації про абонентів. Тобто ніякий конкретний абонент не відстежується. Отримується тільки інформація про: кількість осіб у населеному пункті, що повернулися з-за кордону, країни повернення, кількість, яка не дотримується карантину, сумарну кількість інших людей, з якими контактували порушники.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту