Maruv братиме участь у "Танцях з зірками" (відео)

Фото: instagram.com/maruvofficial
Прем'єра нового сезону запланована на 25 серпня.

В останній день липня стали відомі імена нових учасників  проекту "Танці з зірками" на каналі "1+1". Як повідомляє tsn.ua, ними стали ведучий програми "Одруження наосліп" Даніель Салем, а також епатажна співачка MARUV.

Спершу #танціззіркамиchallenge від магічного дискоболу прийняв Даніель, який у своєму відео заінтригував прихильників, хто з українських артистів може стати наступним. У думках ведучого промайнули образи співачок, що танцюють.

Ну а далі символ нового сезону танцювального шоу прикотився до співачки MARUV, яка готова була прийняти естафету й пообіцяла всім зустрітися на паркеті. Артистка передала естафету далі популярному співаку Поліграф Шарікоff (Серьога), олімпійській чемпіонці з художньої гімнастики Анні Різатдіновій та учаснику гурту "Время и Стекло" і MOZGI та тренеру "Голос. Діти" Позитиву.

Прем’єра нового сезону "Танців з зірками" запланована на 25 серпня. Ще раніше його учасниками стали ведучий каналу "1+1" та шоумен Володимир Остапчук, акторка "Дизель шоу" Вікторія Булітко, актор Михайло Кукуюк, народна улюблениця Надія Матвєєва та актори, зірки серіалів "Хороший хлопець", "У неділю рано зілля копала" та "Кріпосна" -  Олексій Яровенко та Ксенія Мішина.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту