Marvel перезапускає "Залізну людину" – у неї буде новий костюм і нова історія

Фото: imdb.com

Компанія Marvel оголосила про перезапуск "Залізної людини". Зміни відбудуться в коміксах, а не в кіновсесвіті, пише ElleGirl.

Створення нової історії студія Marvel довірила письменнику Крістоферу Кентвеллу і художнику CAFU. За новий дизайн костюма Залізної Людини тепер відповідає Алекс Росс.

"У новій історії я прагну дослідити питання: ким має бути Залізна Людина сьогодні? Ангелом? Богом? Або просто скромною людиною? Тоні спробує повністю зруйнувати ідею Залізної Людини, що буде постійно суперечити його гігантському его. Ми подивимося, чи зможе він по-справжньому контролювати свою зарозумілу самооцінку, навіть коли інші люди з комплексами богів націлені на весь світ", - розповів про свою ідею Кентвелл.

Реліз нової серії коміксів відбудеться у вересні, але Marvel вже виклали невеликий трейлер із закадровим голосом Ніка Ф'юрі. дивимося:

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту