Фото: Unsplash

Marvel показали вирізану сцену із "Залізної людини", яку приховували 11 років (відео)

Все через авторські права на героїв коміксів студії.

У твіттер-акаунті MCU Direct нещодавно з'явилося інтригуюче відео. Це альтернативна сцена після титрів, яку Marvel пустили після основного фільму "Залізної людини" 2008 року. В оригінальному ролику, Нік Ф'юрі, агент організації Щ.И.Т., приходить до Тоні Старка і розповідає йому про плани щодо створення "Месників" - супергеройської організації по захисту Землі від прибульців й інших напастей.

Тоді це звучало так:

"Думаєте, ви єдиний супергерой на світі? Містере Старк, ви стали частиною величезного всесвіту, просто ви цього поки не знаєте. Нік Ф'юрі, директор Щ.И.Т.а. Хочу обговорити з вами ініціативу Месників".

Але ролик, який нещодавно з'явився в інтернеті, демонструє трохи інший хід розмови двох кіногероїв Marvel. У ньому Нік Ф'юрі більш детально розповідає про те, з ким Тоні доведеться працювати в "Месниках".

"Начебто гамма-аварій, укусів радіоактивних жуків і всіляких мутантів було недостатньо. Мені доводиться мати справу з розпещеною дитиною, яка не грає з іншими й хоче тримати всі свої іграшки при собі", - говорить Ф'юрі.

Очевидно, що глава Щ.И.Т.а натякає на трійцю головних кіногероїв всесвіту коміксів - Халка, Людину-павука та Людей Ікс.

Директор Marvel Кевін Файгі, виступаючи на 45-ій церемонії вручення премії Saturn Awards, пояснив, що на той час студія не мала прав на введення цих персонажів у свої фільми. Показуючи цю версію сцени після титрів, студія могла анонсувати те, що сама б могла не виконати у майбутньому.

Тільки у 2014 році Marvel уклала договір з Sony й отримала права на Людину-павука. Але, як виявилося, ненадовго - до серпня 2019 року, що ду-у-уже засмутило фанатів. Франшизу на людей Ікс студія викупила у 2017 році у кінокомпанії Fox.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту