Marvel випускає супергеройський комікс про брекзіт

Фото: twitter.com/Marvel
Лідером героїв стане темноволоса жінка на ім'я Британія.

31 січня 2020 року Велика Британія вийшла зі складу Європейського Союзу. Ця подія отримала назву брекзіт (англійською Brexit, від Britain (Британія) + exit (вихід). На честь цієї події Marvel Comics створить нову команду супергероїв, які уособлюватимуть Англію, Шотландію, Північну Ірландію та Уельс. Вони мають зберегти єдність Великої Британії, пише ElleGirl.  

Уже відомо, що лідером героїв нового коміксу стане темноволоса жінка на ім'я Британія (на фото нижче). Її головний атрибут - щит із зображенням лева (традиційний символ Сполученого Королівства).

У команду Британії увійдуть: шотландка Келпі (на головному фото новини), валлійка Хор, здатна голосом розколювати гори, і Людина-Змія з Північної Ірландії.

Юніон Джек, персонаж коміксів 1970-х, стане п'ятим у групі нових супергероїв.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту