Фото: Unsplash

Мастурбація може допомогти здолати коронавірус, - американські лікарі

Вона є найбезпечнішим методом задоволення сексуальних потреб, а також зміцнює імунітет.

Pornhub ввів безкоштовний доступ до преміум-відео до 23 квітня.

І не дарма.

Лікарі з Департаменту охорони здоров'я і психічної гігієни Нью-Йорка заявляють, що людям під час карантину потрібно частіше мастурбувати. І не для того, щоб себе розважити. Виявляється, онанізм допомагає зміцнити імунну систему і знижує стрес.

Але, як зазначає Vice, є й інші переваги. Розваги, які так полюбляє депутат Кива, унеможливлюють передачу коронавірусу. Оскільки для інших плотських утіх потрібен партнер (а хто його знає, в яких аптеках і магазинах він лазив до вас 😅).

Фото: Unsplash

Але ті, хто таки хоче живого тіла, повинні розуміти всі ризики подібних бажань. Лікарі радять вдаватися до любові тільки з тим партнером, з яким ви живете в одному приміщенні. І не бродити з незнайомцями 😆. А секс-працівникам краще перенести свою діяльність в онлайн-режим.

І, звичайно, не забуваємо про дезінфекцію рук і презервативи. Захист перш за все 👈🏻.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту