Фото: Mattel

Mattel поповнили лінійку "інклюзивних" Барбі. Серед них - ляльки на візках і без волосся

Компанія приєднується до світового руху за красу будь-яких людських проявів.

Незабаром у продажу з'явиться нова лінійка ляльок Барбі. Тепер головна красуня світу постає з вітиліго (пігментацією шкіри), протезом або на інвалідному візку, пише CNN.

Компанія заявила, що таким чином у дітей з'явиться більше шансів розігрувати наближені до реальності історії за допомогою "інклюзивних" ляльок. Також особливі Барбі стануть нагадуванням про те, що будь-яке відхилення від канону краси не є неправильним.

Перш ніж запустити в розробку інклюзивних Барбі, компанія порадилася з експертами щодо точності передачі людських особливостей для ляльок. Наприклад, перед нанесенням плям вітиліго, розробники консультувалися з дерматологами.

Компанія почала додавати нові типажі Барбі у 2015 році. У Британії інклюзивні моделі були найпопулярнішими за продажами у 2017 році.

На даний момент, кількість ляльок з особливостями налічує 170 моделей.

Матерiали по темi
Неіграшкові пристрасті: як лялька Барбі судиться з лялькою Асею
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту