"Літак, що впав у Ірані, - 2016 року виготовлення. Останній технічний огляд був 6 січня" - керівництво МАУ

Фото: rcs.ir
Наразі авіалінії призупинили польоти в Іран.

Сьогодні літак авіакомпанії "Міжнародні Авіалінії України" (МАУ) при виконанні рейсу PS752 за маршрутом Тегеран - Київ зник з радарів, через декілька хвилин після вильоту з міжнародного аеропорту Тегерана. Потім стало відомо, що він впав поблизу аеропорту.

На брифінгу керівництва МАУ, що відбувся о 10 годині ранку, повідомили, що загинули 176 осіб: 167 пасажирів та 9 членів екіпажу. Серед них - 11 українців. Інші пасажири є громадянами Канади, Ірану, Афганістану, Великобританії та Швеції. 

Відомо, що літак Boeing 737 був  2016 року випуску. 6 січня, перед вильотом, він пройшов остаточну перевірку, зауважень щодо його технічної справності не надходило. Також керівництво заявило, що ймовірність помилки екіпажу при вильоті літака - мінімальна.

Наразі авіакомпанія призупинила на невизначений термін усі рейси до Ірану.

Буде проведено ретельне розслідування події із залученням авіаційної влади України, Ірану, представників компанії-виробника Boeing, авіакомпанії, а також Національного бюро розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами в Україні (НБРЦА).

Авіакомпанія інформуватиме про хід розслідування та причини трагічної події одразу після їхнього з’ясування.

Попередні рейси даного літака

Відомо, що до польоту 8 січня літак МАУ вже літав 4 січня до Парижа та до Києва. З 5-го по 7 січня Boeing 737 здійснив 10 рейсів з Києва до Мілана (два рейси), Тегерана, Лондона, Єревана і з цих міст до Києва. Востаннє до Тегерана цей літак вилетів з Києва 7 січня о 8:12, зворотній рейс закінчився катастрофою, повідомляє видання Главком.

Пошукова операція. Фото: rcs.ir

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту