Майк Тайсон зізнався, що щомісяця викурює 10 тонн марихуани на 40 тисяч доларів (фото)

Фото: facebook.com/tysonranchofficial
Колишній чемпіон світу з боксу купив ранчо, на якому вирощує коноплю.

На початку року Майк Тайсон купив ділянку землі площею 16 гектарів і розпочав там свій бізнес – колишній боксер вирощує коноплю. Він заявив, що хоче вирощувати марихуану, щоби дослідити вплив цієї речовини на людський організм. Екс-чемпіон світу з боксу додав, що хоче створити найкращий канабіс для своїх клієнтів.

Фото: facebook.com/tysonranchofficial

Звісно, свій продукт Майк тестує. Як повідомляє bleacherreport.com, Тайсон нещодавно заявив, що на ранчо він разом з партнерами щомісяця викурює марихуани на 40 тисяч доларів.

"Ми викурюємо 10 тонн трави на ранчо за місяць", - похвалився Залізний Майк.

Скільки людей беруть участь у таких "дегустаціях" – не відомо, однак 40 тисяч доларів щомісяця – сума чимала. Особливо для людини, яка вже одного разу збанкротувала, незважаючи на те, що заробила 300 тисяч доларів у період боксерської кар'єри.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту