"Майстра і Маргариту" екранізує режисер, який зняв "Великого Гетсбі"

Photo by Martin Jernberg on Unsplash
За роман Михайла Булгакова взялися в Голлівуді.

Чекаємо на нову екранізацію "Майстра і Маргарити" - цього разу голлівудську. Як повідомляє deadline.com, на безсмертну класику замахнувся австралійський режисер Баз Лурман. Раніше він створював такі картини як "Великий Гетсбі", "Ромео + Джульєтта" і "Мулен Руж".

Переглянути цей допис в Instagram

“Manuscripts don’t burn”

Допис, поширений Baz Luhrmann (@bazluhrmann)

Відомо, що над "Майстром і Маргаритою" Лурман буде працювати разом з правовласниками - продюсерами Світланою Мігуновою-Далі і Грейс Ло.

"Практично 20 років я відчуваю надзвичайний зв'язок з романом "Майстер і Маргарита". Я мріяв заволодіти правами на цю незвичайну книгу. Дуже радий, що у мене нарешті з'явилася можливість інтерпретувати цю новаторську роботу", - заявив режисер.

У Голлівуді намагаються втілити на екрані роман Михайла Булгакова не вперше, але поки нікому це зробити не вдавалося. Ще наприкінці 1980-х знімати фільм за "Майстром і Маргаритою" збиралася студія Warner Bros., режисером повинен був стати Роман Поланскі, але проект реалізувати не вдалося.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту