Майже чверть молоді - залежні від смартфону, - дослідження

Фото: Pexels by bruce mars
Вони не можуть контролювати час та нервують, коли поряд немає гаджета.

Вчені Королівського коледжу Лондона розповіли про своє нове дослідження. Вони виявили, що майже чверть підлітків мають залежність від смартфону. Щоб зробити такий висновок, вони проаналізували 41 дослідження з Європи, Азії та Америки. До речі, участь у них в загальному взяли 42 тисячі підлітків, пише BBC.

За результатами науковців, 23% молоді не контролюють час, який проводять зі смартфоном. А ще відчувають занепокоєння та роздратованість, коли телефону немає поряд. Кажуть, залежність від гаджетів може призвести до психологічних розладів, тривожності та паніки.

Чому формується залежність? Не тільки через недостаток спілкування чи лінь робити щось корисне, а і через стрес, нестачу сну та пригнічений настрій. 

У 14 дослідженнях з 41 найбільш схильними до залежності виявились підлітки віком від 17 до 19 років. Дівчата найбільше користуються соцмережами, а хлопці дивляться відео та грають в ігри.

Матерiали по темi
Реальні історії студентів, які шукають пару в Tinder: партнер на одну ніч чи кохання назавжди
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту