McDonald’s і Starbucks тестують багаторазові стаканчики з QR-кодами

Photo by Adrianna Calvo from Pexels
Їх можна буде відстежувати, збирати, очищувати та використовувати повторно.

Мережі McDonald’s та Starbucks  запустили пілотну програму з використання "розумних" багаторазових стаканчиків у кав’ярнях Сан-Франциско та Пало-Альто в Каліфорнії, повідомляє hmarochos.kiev.ua. Моделі оснащені RFID-чіпами або QR-кодами для відстеження.

Ідея полягає в тому, щоб створити систему, завдяки якій стаканчики могли б повторно використовуватися. Відтак буде запущений процес їхнього повторного збору, очищення і перерозподілу. А цифрове відстеження  допоможе визначити локації, де покупці не повертають стаканчики. В таких місцях компанії встановлять більше пунктів для їхнього збору.

Тестувати чашки з QR-кодом у Каліфорнії почали вже цього тижня. Покупці повинні будуть сканувати код щоразу, як братимуть стаканчик в кав’ярні, а потім – коли викидатимуть його.

Компанії також мають намір випробувати нові одноразові стаканчики, які потім компостуватимуть та перероблятимуть.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту