Фото: XUNO/Unsplash

McDonald's планує замінити людей роботами на касах

Поки функцію тестують в США.

Макдональдз купила стартап Apprente, який впроваджує технології розпізнавання мови у різні підприємства. Мережа фаст-фудів хоче застосувати можливості штучного інтелекту в прийнятті замовлень від відвідувачів, повідомляє Bloomberg.

У деяких закладах Чикаго запустили тестовий проєкт - робот приймає замовлення на "МакДрайв", після чого передає його реальним працівникам мережі. За ним спостерігають інші співробітники ресторанів. У компанії впевнені, що це прискорить сам процес приймання замовлень і дозволить уникнути помилок при їх складанні (так би мовити, мінімізувати "людський фактор").

Якщо проєкт себе зарекомендує, його поширять на інші ресторани мережі по всіх штатах. Пізніше його застосують у Великобританії та Австралії, оскільки спочатку робот налаштований тільки на розпізнавання англійської мови.

У разі, якщо і з цими планами все вдасться, компанія почне навчати роботів інших мов, після чого вони зможуть "заробити" в неангломовних країнах, де є ресторани мережі.

Стартап Apprente заснований у 2017 році в Каліфорнії. Його технологія, за запевненнями співробітників, легко інтерпретує розмовну мову і здатна зрозуміти, попросив клієнт гамбургер без цибулі або з додатковим соусом.

Future is now.

Матерiали по темi
Нейромережу навчили прибирати ананаси (і не тільки) з піци
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту