"Мене не звали, але я прийшов" – відомий вуличний художник Бенксі презентував свою картину інкогніто (відео)

Роботу майстра "Венеція в олії" британець показав на Венеційській бієнале.

Британський вуличний художник Бенксі інкогніто виставив свою роботу на Венеційській бієнале (одній із провідних виставок сучасного мистецтва, яка триває у Венеції, Італія). Відео він запостив у себе в Instagram.

Картина, яку представив майстер, має назву Venice in oil – "Венеція в олії". Вона представляє один сюжет, який зібраний з декількох картин, написаних художником маслом. На полотні Бенксі зобразив круїзний лайнер у порту Венеції, який забруднює довкілля. 

"Попри те, що ця виставка - це найбільша та найпрестижніша художня подія у світі, мене чомусь туди ніколи не запрошували", - написав митець.

Британець вийшов на вулицю, привернув увагу всіх відвідувачів на своє творіння та викликав купу емоцій у поціновувачів справжнього мистецтва. "Йод" радить Вам теж іти назустріч своїм мріям, попри всі заборони. Виходимо за рамки разом???

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту