"Мене почали розбирати. Я хвилююся": Шулявський міст завів Instagram

Підписники бажають конструкції в столиці України якнайшвидшого одужання.

У Києві почалася довгоочікувана реконструкція Шулявського мосту. Очікується повний демонтаж споруди, а потім - її відбудова.

Автолюбителі побоюються, що ремонт спровокує ускладнення трафіку на дорогах столиці, оскільки весь цей час рух по Шулявському шляхопроводу буде закрито. Але сумує і сам міст. Про свої "почуття" він розповідає на сторінці в Instagram, яку завів нещодавно.

"Я вирішив, що багатьом людям буде цікаво, як у мене справи і як триває моя реконструкція. Хочу якнайшвидше до вас повернутися", - написав міст (хто веде від його імені аккаунт - поки що не відомо).

Шулявський міст залишає своїм підписникам зворушливі повідомлення:

"Сьогодні вночі мене почали розбирати. Я хвилююся", "З мене зняли шар асфальту. Напевно, турботливі люди не хочуть, щоб мені було спектоно у такий сонячний весняний день".

Підписників у Шулявського - поки що не багато (у понеділок увечері ще не назбиралося й тисячі), але є ті, що активно підтримують конструкцію:

"Як сьогодні, не втомлений?", "Відпочивай, місточку", "Тримайся, старий, ми з тобою".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту