Мер американського міста попросив поліцію розганяти вечірки - в барі заарештували його дружину

Photo by Alexander Popov on Unsplash
Міський голова заявив, що послаблень для жінки не буде - вона такий же порушник карантину, як всі

На початку квітня мер міста Олтон (штат Іллінойс) Брент Вокер закликав жителів дотримуватися режиму самоізоляції через пандемію коронавірусу - карантин запровадили в усьому штаті. Коли стало зрозуміло, що люди не прислухалися до його порад, чиновник доручив поліції забезпечити більш суворе дотримання порядку вечорами п'ятниці і суботи, коли в Олтоні починається нічне життя. Офіцери повинні були розганяти збори на вулицях, вечірки і перевіряти бари.

На наступний вечір поліція розігнала людей в барі Hiram's Tavern, який продовжив роботу, незважаючи на заборону. Серед порушників карантину виявилася дружина мера, яка теж веселилася в барі, пише TJournal.

Мер Олтона сам оголосив про це в своєму Фейсбуці:

"Я сказав шефу поліції, щоби з нею поводилися точно так само, як і з будь-яким іншим порушником карантину. Вона не отримає ніяких привілеїв. Моя дружина - доросла людина, і вона здатна сама приймати рішення. І в цьому випадку вона виявила дивовижну відсутність відповідальності. Тепер вона зіткнеться з тими ж наслідками, що й інші порушники указу "Залишайтеся вдома". Мені соромно за цей інцидент, і я прошу вибачення у всіх жителів Олтона".

Режим карантину в Іллінойсі забороняє будь-які публічні та приватні зібрання за межами однієї сім'ї або однієї квартири. Всім порушникам з Hiram's Tavern, включаючи дружину мера міста, пред'явили звинувачення у легковажній поведінці, можливе покарання - до 2,5 тисяч доларів штрафу і 364 днів ув'язнення.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту