Мережу насмішив крокодил, який відпочиває у басейні на своєму надувному "родичі" (фото)

Алігатор влаштував собі шикарну відпустку в Маямі, щоправда, зіпсувавши відпочинок туристам.

Звичайна сім’я зі штату Джорджія відпочивала у Флориді, орендувала будинок у Маямі. Насолоду сонечком та спокоєм зіпсував алігатор, якого в своєму дворі помітили відпочивальники.Той наближався до їхнього собаки, повідомляє UPI.

Голова сім'ї – Девід Джейкобс розповів, що вони ледь-ледь змогли уникнути бійки тварин. Але на цьому історія не закінчилась. За декілька днів вони повернулись до свого подвір’я з прогулянки і побачили того ж алігатора, який – не повірите – плавав у їхньому басейні! Більше того, був він не сам. Розслаблений крокодил релаксував на воді, лежачи на своєму "родичеві" – надувному великому алігаторі. 14-річна дочка Девіда була в захваті, дружина - не дуже. Вона зателефонувала у відповідну службу, де їй підказали куди перемістити рептилію.

"У Джорджії теж є алігатори, але вони живуть у диких місцевостях, на болотах. У Флориді вони ж просто гуляють всіма житловими масивами", - коментує Девід.

Фото: UPI

Тож крім відпочинку на узбережжі океану під пальмами в Маямі можна отримати безкоштовну зустріч з алігатором. Тільки от "Йод" вам цього категорично не бажає.🐊🐊🐊

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту