Фото: Facebook / Matthew McConaughey

Меттью Мак-Конегі отримав шкільний атестат - через 30 років після випуску

Документ зберігався у школі з 1988 року. Його вручили акторові під час церемонії випускників, на яку Мак-Конегі запросили з промовою.

Буває й таке.

Актор Меттью Мак-Конегі отримав атестат про закінчення школи через 31 рік після випуску.

Як повідомляє видання Longview News-Journal, це сталося у старшій школі міста Лонгв'ю, штат Техас, де зірка Голлівуду вчився до 1988 року.

Мак-Конегі прийшов на церемонію вручення дипломів, щоб виступити перед випускниками 2019 року з промовою.

"31 рік тому я був як ви, - сказав актор. -  Головне, що привело мене до успіху, - і я вірю, що це приведе до успіху й вас, - це наші серця. Серце потрібно дарувати, але його ніколи не можна продавати, серце потрібно берегти як зіницю ока".

Після таких палких слів адміністрація школи вручила Мак-Конегі атестат, який лежав у закладі чверть століття.

Керівництво пояснило, що на офіційних церемоніях випускники отримують тимчасові документи про закінчення навчання, атестати потрібно забирати пізніше. Актор за своїм сертифікатом так і не прийшов.

Цікаво, чи стане ця подія стимулом дорослим по всій Україні зайти до своїх вишів та забрати дипломи? Бо ми-то знаємо, як багато серед нас таких "забувайлів" ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту