МейЕкзит: Тереза Мей більше не буде прем'єром ВеликоїБританії

Фото: facebook.com/TheresaMayOfficial
Політикиня заявила про відставку після того, як британський парламент тричі провалював голосування за вихід з ЄС.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей повідомила, що залишає посаду лідера Консервативної партії із 7 червня. Таким чином Мей також звільнить крісло прем'єр-міністра країни після того, як партія обере нового лідера.

Під час своєї емоційної заяви пані Мей не стримала сліз та заявила, що  "зробила все можливе", аби втілити результат референдуму 2016 року щодо виходу з ЄС. Однак з початку року парламент Великої Британії тричі провалював голосування щодо реалізації плану "брекзиту", який політикиня укладала з Євросоюзом.

Як повідомляє BBC, останнім часом також ширилися чутки про  конфлікти між Мей та однопартійцями, які були незадоволені результатами її роботи щодо реалізації "брекзиту".

Кілька міністрів заявляли, що Мей більше не може залишатися на своїй посаді.

"Я підписала умови нашого виходу. Я зробила все, що могла, щоб переконати депутатів схвалити цю угоду. На жаль, зробити це мені не вдалося, - заявила Мей. - Тепер для мене очевидно, що в інтересах Об'єднаного Королівства - новий прем'єр, який продовжить ці зусилля".

"Йод"-довідка

Вихід Великої Британії з ЄС (Brexit) узгоджений на референдумі 23 червня 2016 року. За нього проголосували 51,9% виборців. 48,1% виборців побажали залишитися у складі Європейського союзу. Шотландці та жителі Північної Ірландії в цілому виявили своє бажання залишитися в складі ЄС, а ось валлійці й англійці, без Лондона, проголосували за вихід.

Офіційно був запланований на квітень 2019 року, однак досі не відбувся.

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту