Ми відкриті до будь-якого діалогу, але треба дочекатись кінцевих результатів, - Разумков про вибори до ради

Фото: Facebook Дмитрий Разумков
Керівник партії "Слуга народу" Дмитро Разумков відповів на головні питання журналістів.

У штабі партії "Слуга народу" відбулась пресконференція щодо поточних результатів виборів. Голова партії Дмитро Разумков відповів на деякі питання журналістів щодо співпраці з іншими політичними силами, кандидатів на посаду у ВР та перші плани і закони, які збирається подавати партія. Цікаво те, що Дмитро Олександрович на деякі питання відповідав українською, хоча раніше на публіці від нього було чути лише російську. На питання про мову з усмішкою відповів: "За законодавством у стінах Верховної ради я буду спілкуватись лише державною мовою, але якщо за її межами ви захочете зі мною поговорити російською, я, звісно, вам відповім".

Разумков сказав, що партія "Слуга народу" відкрита до будь-яких діалогів та готові до співпраці, але потрібно дочекатись кінцевих результатів виборів. До того ж, потенційни партії, які хочуть коаліції зі "Слугою", мають бути в однакових ідеологічніх рамках, а також сповідувати подібне до партії бачення шляху, яким далі має рухатись Україна.

На питання про посади у ВР Дмитро Разумков сказав:

"Сьогодні ще зарано про це говорити, так як ще не сформована коаліція. Але щодо нашої політичної сили, то у нас є мінімум 2-3 кандидати на кожну з посад. Прізвищ поки сказати не можу, бо зараз розмова не про це".

Перші засідання, за словами керівника "Слуги народу", можуть бути наприкінці серпня - на початку вересня. Найперші закони будуть стосуватись: депутатської недоторканості та її зняття, змін регламенту, покарань за не персональне голосування (так зване "кнопкодавство").

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту