Ми відкриті до будь-якого діалогу, але треба дочекатись кінцевих результатів, - Разумков про вибори до ради

Фото: Facebook Дмитрий Разумков
Керівник партії "Слуга народу" Дмитро Разумков відповів на головні питання журналістів.

У штабі партії "Слуга народу" відбулась пресконференція щодо поточних результатів виборів. Голова партії Дмитро Разумков відповів на деякі питання журналістів щодо співпраці з іншими політичними силами, кандидатів на посаду у ВР та перші плани і закони, які збирається подавати партія. Цікаво те, що Дмитро Олександрович на деякі питання відповідав українською, хоча раніше на публіці від нього було чути лише російську. На питання про мову з усмішкою відповів: "За законодавством у стінах Верховної ради я буду спілкуватись лише державною мовою, але якщо за її межами ви захочете зі мною поговорити російською, я, звісно, вам відповім".

Разумков сказав, що партія "Слуга народу" відкрита до будь-яких діалогів та готові до співпраці, але потрібно дочекатись кінцевих результатів виборів. До того ж, потенційни партії, які хочуть коаліції зі "Слугою", мають бути в однакових ідеологічніх рамках, а також сповідувати подібне до партії бачення шляху, яким далі має рухатись Україна.

На питання про посади у ВР Дмитро Разумков сказав:

"Сьогодні ще зарано про це говорити, так як ще не сформована коаліція. Але щодо нашої політичної сили, то у нас є мінімум 2-3 кандидати на кожну з посад. Прізвищ поки сказати не можу, бо зараз розмова не про це".

Перші засідання, за словами керівника "Слуги народу", можуть бути наприкінці серпня - на початку вересня. Найперші закони будуть стосуватись: депутатської недоторканості та її зняття, змін регламенту, покарань за не персональне голосування (так зване "кнопкодавство").

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту