"Ми - Єви і Адами", - Сергій Бабкін випустив новий сингл та ліричне відео до нього (відео)

Фото: Instagram babkin_official
Обкладинкою нового треку стало відверте фото співака з дружиною.

Сергій Бабкін випустив пісню, яка стала хітом всіх концертів його туру "Музасфера". Більше того, оприлюднив відразу і ліричне відео до неї. 

Обкладинка до синглу стала найвідвертішою у творчості артиста. Вона являє собою художню інтерпритацію відомої фотографії Сергія з його дружиною Сніжаною. Воно і не дивно, адже після оприлюднення її ще минулого року медіасвіт та фани охрестили подружжя "Євою та Адамом".

Ми, люди на цій Землі, – одна велика команда, ми – творці нашого Всесвіту, ми – Єви і Адами. Кожен з нас хоче одного й того ж – кохання. Ми за те, щоб скинути все зайве, бути голими у своїх почуттях, у своєму коханні, у своїх вчинках, прагненнях, нічого не приховувати, бути прозорими, ясними, зрозумілими.
Сергій Бабкін у своєму профілі в Instagram

Сніжана Бабкіна у своєму Instagram теж повідомила про прем'єру. А також прорекламувала досить незвичайне інтерв'ю для MarieClaire, де вона у ролі інтерв'юєра ставить "хвилюючі її" запитання своєму чоловікові. 

Перед тим, як читати інтерв'ю зіркового подружжя, пропонуємо все ж побачити і почути прем'єру "трохи космічного" синглу Сергія Бабкіна.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту