Мікі Рурк вибрав місце в українському селі, де хоче розташувати свою могилу

Якщо думаєте, що це жарт - аж ніяк.

У 2019 році Мікі Рурк заявив усьому світові, що не хоче бути похованим у Лос-Анджелесі. Йому сподобалося українське село Загірці, де жив дід його персонального асистента. Рурк оцінив село по фотографії й вирішив, що його могила повинна знаходитися там.

"Будь ласка, знайди мені гарне місце зовсім поруч з Талимоном (дідусь асистента - ред.). Я б дуже хотів, щоб там була лавочка і місце, де я зможу посадити гарне дерево, коли настане мій час. Хочу, щоб у нас з Талимоном завжди була тінь. Передавай йому привіт. Скажи, що ми скоро будемо сусідами", - написав він у повідомленні асистентові Дмитру Корнійчуку, який шукав місце під могилу в Загірцях.

Про те, що 67-річний Мікі Рурк налаштований серйозно, підтвердив журналіст Юрій Гула в Фейсбуці, який зустрічав асистента актора.

"Пам'ятаєте історію про Мікі Рурка, який побажав бути похованим в маленькому українському селі?! Цю ідею він не залишив", - зазначив журналіст.

Місцеві жителі думали, що це жарт. Але Рурк не тільки збирається померти в Загірцях, а й планує особисто відвідати село найближчим часом.

У Загірцях іронізують, що якби актор побачив село не по фото, а наживо, він би передумав ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту