Фото: Unsplash

Мілленіали частіше за інших страждають на депресії, - вчені

І це відбивається на загальній економічній ситуації у світі.

Розвиток економіки безпосередньо залежить від показників здоров'я людства. Про це говорять учені, фіксуючи вплив емоційного і фізичного стану людини на продуктивність під час роботи.

Але ці показники в XXI столітті - більш ніж тривожні. Як йдеться у звіті "Економічні наслідки здоров'я мілленіалів", через незадовільний стан молодих людей, які народилися в період між 1981 і 1996 роками, у світі спостерігається уповільнення економічного зростання. Мілленіали частіше хворіють, через що постійно звертаються до лікарень або аптеки. Найчастіше вони страждають на гіпертонію, гіперактивність та депресію.

Через те, що молодь більше хворіє, вона демонструє нижчі показники продуктивності, частіше пропускає роботу або звільняється за станом здоров'я.

Якщо тенденція на погіршення здоров'я мілленіалів збережеться й надалі, рівень смертності у світі може зрости на 40% в порівнянні з минулими поколіннями.

Матерiали по темi
Вчені виявили неочевидну користь гри в маджонг. Кажуть, вона рятує від депресії
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту