Фото: Unsplash

Мілленіалів назвали "найбіднішим поколінням". Чому

У відсутності грошей виявилися винні й батьки, і заначки, і навіть Світова Економічна Криза.

Мілленіали виявилися найчисленнішим поколінням в США. Там підрахували, що в штатах проживають 73 мільйони людей, що народилися в період з 1981 по 1996 роки (період "міленіуму").

Хоча мілленіали й визнані найчисельнішим американським поколінням, за доходами та заощадженнями вони демонструють гнітючі результати.

У дослідженні споживчих фінансів Федеральної резервної системи США йдеться, що мілленіали - найбідніші люди в країні. Вони володіють лише 3% від загального добробуту штатів. Наприклад, в такому ж віці, в якому зараз перебувають представники цього покоління - від 24 до 38 років, - попередні покоління володіли 21% дохідної частини країни (мова про покоління бебі-бумерів).

Як відзначають CBC News, на те є кілька причин.

1. Мілленіали виявилися першим поколінням, яке почало відходити від традицій, прийнятих в сім'ях. Вони більше бунтували і йшли на ризик, на відміну від своїх попередників. А зміни - це завжди складно.

2. Мілленіали менше відкладають на майбутнє. Через це у них часто не вистачає грошей на безтурботне життя.

3. Мілленіали почали заробляти в період після Світової Економічної Кризи. Упевненості в роботі не було, як і будь-яких гарантій.

Проблеми з фінансами також пояснюють, чому це покоління стало рідше створювати сім'ї й практично не турбується про домівку.

Матерiали по темi
Мілленіали частіше за інших страждають на депресії, - вчені
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту