Фото: Unsplash

Міленіалів назвали найсамотнішим поколінням

Кожна четверта молода особа не має друзів ?.

Генерація успішних, самоусвідомлених, оптимістично налаштованих людей - так описують молодь, яка народилася у період з 1980 по 1994 роки.

Більшості з цього покоління притаманні риси контролю над своїм життям, фінансової успішності й правової свідомості. Але попри образ цілеспрямованих людей, майже 25% міленіалів не мають друзів.

До такого висновку дійшли дослідники з YouGov, передають Fox News.

Три з десяти представників цього покоління відчувають себе самотніми. 22% взагалі не мають друзів, 27% - близьких, 30% - найкращих.

Фото: YouGov

Серед причин такої катастрофічної статистики експерти називають сором'язливість, відсутність хобі та інтересів, постійну зайнятість й відчуття, що друзі не потрібні зовсім.

Нагадаємо, що раніше вчені стверджували, що покоління Z (те, яке народилося після 1995-го), має проблеми з сексом і розвагами.

Вже краще так, ніж без друзів ???.

Матерiали по темi
Into Z Future: сучасна молодь - найкреативніша в історії
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту