Мільйонер купив на аукціоні речі Гітлера, щоби побороти неонацизм

Фото: Unsplash by Patrick Fore

Бізнесмен зі Швейцарії Абдалла Шатила придбав особисті речі Адольфа Гітлера. Покупку він звершив на аукціоні Hermann Historica. Причина проста: таким поступком він хоче побороти неонацизм, адже саме ці речі могли б використовуватись для його пропаганди. За десять предметів він заплатив 600 тисяч євро, пише BBC. 

Серед усіх лотів - циліндр, портсигар і друкарська машинка Адольфа Гітлера. А от найяскравіша річ, яку купив мільйонер, - посріблене видання книги "Моя боротьба".

За початковим задумом Абдалла Шатила хотів відразу знищити куплені речі, але потім передумав та пожертвував їх ізраїльському фонду "Керен Хейсод".

"Популізм і антисемітизм поширюються по всій Європі і всьому світу. Я б не хотів, щоб ці предмети потрапили не в ті руки і використовувалися людьми з поганими намірами", - прокоментував він.

Асоціація єврейських організацій оцінила вчинок швейцарця, як акт доброти і щедрості.

Матерiали по темi
7,5 тисяч доларів – за таку суму продали білизну дружини Гітлера на аукціоні (фото)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту