Міністри туризму ЄС розсварилися через COVID-19 - не можуть домовитися про вихід з карантину

Фото: Martin Dlugolinský, Pixabay
Єврокомісія просить ухвалити загальні принципи, але на ділі кожен чинить так, як вважає за потрібне.

Між міністрами туризму Євросоюзу немає взаєморозуміння: країни не можуть домовитися про одностайне ухвалення принципів, запропонованих Комісією минулого тижня, хоча вони згодні з необхідністю скоординованого виходу з карантину та відкриття кордонів для збереження сезону, пише italia-ru.com.

"Необхідні подальші дискусії", - пояснив Гарі Каппеллі, міністр туризму Хорватії, на прес-конференції після телефонного спілкування зі своїми європейськими колегами.

Греція, одна з країн, найменш вражених коронавірусом, повідомила, що туристичний сезон знову почнеться з відкриття сезонних готелів з 15 червня, а міжнародні рейси повернуться з 1 липня. Іспанія знову відкриє кордон з Італією, але будь-який в'їжджаючий, як і раніше, йтиме на 14-денний карантин, поки надзвичайний стан залишається в силі (ймовірно, до середини червня).

З 3 червня кордону Італії будуть відкриті для всіх громадян шенгенської зони. Австрія закрита для італійців, крім робітників і вантажних перевезень. Канцлер Австрії Себастьян Курц назвав "безвідповідальним у світлі епідеміологічних даних" швидке відкриття кордонів з Італією.

Наступні три тижні будуть вирішальними. Німеччина і Франція хотіли б зняти чинні обмеження на поїздки і замінити їх "конкретними рекомендаціями для певних країн", такої ж думки дотримується Швейцарія. Однак деякі кордони вже відкриті між сусідніми країнами. Першими були три країни Прибалтики: Литва, Латвія і Естонія відновили вільне пересування людей всередині них. А Австрія вже відкрила кордони з Німеччиною, Ліхтенштейном і Швейцарією.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту